ENKA-OGRZEWANIE
Zasobniki CWU do pomp ciepła

Zasobniki CWU Enka z jedną wężownicą dedykowne do pompy ciepła wykonane zostały, podobnie, jak inne zbiorniki ze stali nierdzewnej, co zdecydowanie wydłuża ich żywotność. Ponadto posiadają one zwiększoną powierzchnię wymiany ciepła, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej wydajności cieplnej.

Ze względu na niższą temperaturę medium grzewczego wytwarzanego przez pompy ciepła, konieczne jest stosowanie wymienników zapewniających właściwe parametry eksploatacyjne dla pomp ciepła oraz odpowiednią dynamikę przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Gwarancja na zbiornik - 8 lat
Gwarancja na osprzęt - 12 miesięcy
Atest higieniczny PZH
Płaszcz i zbiornik z wysokiej klasy stali nierdzewnej
Klasa energetyczna B i C
Zasobniki CWU do pomp ciepła z dwiema wężownicami ze stali nierdzewnej to wysokiej jakości zbiornik, który umożliwia właściwe działanie instalacji CWU, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i budynnkach użyteczności publicznej i przemysłowej.

Dwie wężownice umożliwiają współprace z dodatkowym źródłem ciepła, co z kolei podnosi wydajność systemu ogrzewania. W razie potrzeby można je połączyć również ze sobą, uzyskując w ten sposób maksymalną wydajność pompy ciepła.
Shemat i wymiary wymiennika CWU z jedną wężownicą do pompy ciepłaShemat i wymiary wymiennika CWU z dwiema wężownicami do pompy ciepła